Czy wiesz ile Twoje auto straciło na wartości od momentu zakupu? Dużo! Nie pozwól na to!

przez Super User

Dzięki ubezpieczeniu GAP zabezpieczysz wartość swojego pojazdu nawet na 5 lat.

Ubezpieczenie GAP to najlepsze zabezpieczenie przed spadkiem wartości Twojego samochodu (nowego i używanego). To prosty i czytelnie skonstruowany produkt ubezpieczeniowy, zbudowany tak, aby zapewnić pełne bezpieczeństwo finansowe.

Nazwa GAP (Guaranteed Asset Protection) oznacza w dosłownym tłumaczeniu “gwarantowaną ochronę kapitału“. Dzięki temu w razie wystąpienia szkody całkowitej lub kradzieży pojazdu, Ubezpieczony otrzyma dodatkowe odszkodowanie, które jest różnicą pomiędzy wartością fakturową pojazdu, a wysokością otrzymanego odszkodowania z polisy AutoCasco. GAP + AC = Nowy Samochód! W przypadku, gdy pojazd został nabyty z wykorzystaniem zewnętrznej formy finansowania (leasing, kredyt), GAP pozwala na bezproblemowe rozliczenie umowy finansowania i uniknięcie ryzyka dodatkowych dopłat na rzecz finansującego. 

W praktyce, przy wystąpieniu szkody całkowitej lub kradzieży pojazdu, niestety z reguły wysokość odszkodowania wypłacona z ubezpieczenia AutoCasco lub OC sprawcy jest niższa niż wartość fakturowa pojazdu. Głównym tego powodem jest fakt, iż pojazd traci najwięcej na wartości w relatywnie krótkim czasie, a kwota odszkodowania z ubezpieczenia Auto-Casco pokrywa z reguły jedynie bieżącą rynkową wartość pojazdu.

Ubezpieczenie GAP to dodatkowe odszkodowanie, dzięki któremu odzyskasz 100% środków zainwestowanych w zakup samochodu.

Produkt przeznoczony dla osób fizycznych oraz firm. Dużo tańszy niż u leasingodawców!

Nie pozwól sobie na taką stratę. Zapraszamy do kontaktu